آموزش اضافه کردن امضای شخصی در جیمیل

آموزش اضافه کردن امضای شخصی در جیمیل

اگر یک اکانت ایمیل داشته باشید، گوگل این امکان را به کاربران سرویس جیمیل می دهد تا بتوانند برای اکانت خود یک امضای شخصی ایجاد کنند. همانطور که در آموزش اضافه کردن امضای شخصی به ایمیل در اوت لوک نیز توضیح دادیم، شما می توانید بدون اضافه کردن امضای شخصی نیز با اکانت ایمیل خود کار کنید اما توجه داشته باشید که اگر صاحب کسب و کاری معتبر هستید پیشنهاد می شود امضای شخصی را به اکانت خود اضافه کنید. همچنین اگر از امضای شخصی برروی ایمیل تان استفاده کنید از نظر قانونی کمک شایانی به شما می کند و برای مثال اگر ایمیلی به یک فرد دیگری اشتباهی ارسال گردد، آن فرد حق استفاده از اطلاعات شما را ندارد. در ادامه همراه ترابایت سرویس باشید تا در این مقاله در مورد اضافه کردن امضای شخصی به ایمیل در جیمیل بپردازیم.

اضافه کردن امضا شخصی در جیمیل

همانطور که قبلا نیز ذکر کرده بودم برای اضافه کردن امضا شخصی در جیمیل ابتدا باید مشخصات‌تان را نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس ایمیل و شبکه های اجتماعی را در ورد ذخیره کنید. مشخصات تان را در ورد به صورت منظم قرار دهید و ایمیل و شبکه های اجتماعی را نیز لینک دار قرار دهید. همچنین می توانید از لوگوی شبکه های اجتماعی نیز استفاده کنید که جلوه ی بهتری به مشخصات شما می دهد. همچنین می توانید از لوگوی کسب و کار یا تصویر خود نیز در امضای شخصی استفاده کنید.

اضافه کردن امضا شخصی در جیمیل

برای اضافه کردن امضا به جیمیل ابتدا باید وارد اکانت جیمیل خود شوید و سپس برروی آیکون چرخ دنده کلید کنید و سپس گزینه Settings را انتخاب کنید.

اضافه کردن امضا شخصی در جیمیل

پس از ورود به بخش Settings به دنبال باکس Signature بگردید. ( با کمی اسکرول کردن می توانید Signature را پیدا کنید)

اضافه کردن امضا شخصی در جیمیل

بعد از پیدا کردن باکس Signature حال باید امضای خود را که در ورد درست کرده بودید را در این باکس قرار دهید تا گزینه No Signature غیرفعال شود. همچنین می توانید برای هر اکانت خود امضای متفاوتی ایجاد کنید. برای اینکه بتوانید برای هر اکانت خود امضای مشخصی را ثبت کنید ابتدا باید از منوی دراپ دان اکانت مورد نظرتان را انتخاب و سپس اقدام به ثبت  امضای خود کنید. همچنین برای قرار دادن عکس نیز می توانید از گزینه ثبت تصویر استفاده کنید و تصویر خود را در گوگل درایو اپلود کنید.

اضافه کردن امضا شخصی در جیمیل

در آخر نیز باید به پایین صفحه بروید و گزینه ذخیره تغییرات را بزنید تا امضای شما ثبت شود. در ادامه پیشنهاد می شود مقاله آموزش اضافه کردن امضای شخصی به ایمیل در اوت لوک را نیز مطالعه کنید.


جزئیات blog

پاسخی بگذارید