ظاهر جدید منوی استارت ویندوز 10 توسط مایکروسافت رونمایی شد

ظاهر جدید منوی استارت ویندوز 10 توسط مایکروسافت رونمایی شد

مدتی پیش شرکت مایکروسافت از ظاهر طراحی جدید ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. در این طراحی شاهد نیمه شفاف شدن پس زمینه لوگوها و اپلیکیشن‌ها هستیم و در کل ظاهری یکدست‌تری نسبت به گذشته پیدا کرده است.

به‌تازگی شرکت مایکروسافت در طی بیانیه‌ای مطبوعاتی از ظاهر جدید منوی استارت ویندوز 10 رونمایی کرد که در آن و براساس اطلاعاتی که این شرکت در اختیار هواداران قرار داد، قرار است این شرکت در ساختار ویندوز 10 و مخصوصا منوی استارت آن تغییراتی از جمله ساده سازی طراحی و حذف رنگ از پس زمینه فضای مربعی لوگوها و اپلیکیشن‌ها قصد دارد تا در کل ظاهری یکدست و زیبا را به ویندوز 10 ببخشد. مایکروسافت با این کار کوچک قصد دارد تا علاوه‌بر ساده سازی ظاهر منوی استارت، بهترین و پرکاربردترین اپلیکیشن‌های ویندوز 10 را ساده سازی کند تا کار با آن‌ها نیز به آسان‌ترین نحو ممکن شود.

پنجره Alt+Tab نیز دچار تغییراتی خواهد شد که در این میان می‌توان به تمام تب‌های باز در مرورگر اج کرومیوم اشاره داشت که حالا با پنجره Alt+Tab باز خواهد شد و به نمایش در خواهد آمد. براساس اطلاعات منتشر کرده از سوی مایکروسافت، ممکن است این تغییرات باعث گمراهی برخی از افراد شود اما در کل باعث بخشیدن ظاهری کلاسیک خواهد شد. علاوه‌بر این مایکروسافت تغییرات کوچک‌تری را نیز در دستور کار قرار داده است که مربوط به Xbox و ایکس باکس لایو خواهد شد. نظر شما در رابطه با این تغییرات چه می‌باشد؟


جزئیات blog

پاسخی بگذارید